Fredericia messe 01. og 02. April 2023

Der var rigtig mange besøgende som kom forbi vores stand til årets Fredericia Messe 2023

Vi har valgt kun at udstille med 2 TR biler, fordi det giver plads til et bord i midten hvor besøgende kan sidde og nyde en kop kaffe.

Det viser sig at fungere rigtig godt, fordi det indbyder mere til at besøgende nu stopper op og kommer ind på standen for at høre mere om vores biler og vores klub i stedet for blot at passere forbi vores stand.

Lørdag var det meste af bestyrelsen repræsenteret på standen og humøret var tip top.

Vi takker alle jer som kiggede forbi og stor tak til både jer som stillede jeres flotte biler til rådighed og til jer som gav en hånd med til at stille op og tage ned – det var godt teamwork

Den store succes betyder, at vi deltager på messen i foråret 2024.

Erhard og Jan 

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
11 months ago

Lad os byde vores nye medlemmer velkommen!
Dyna Dyna
... See MoreSee Less

11 months ago

Årets generalforsamling d 21. April 2024 vel besøgt og vel afsluttet ... See MoreSee Less

Årets generalforsamling d 21. April 2024 vel besøgt og vel afsluttetImage attachment
11 months ago

Så er det på søndag den 21. april kl. 10 at der er generalforsamling i TR-Register Danmark.

Som nævnt i indkaldelsen afholdes generalforsamlingen, som sidste år, i Stenløse Kulturhus, Rådhustorvet 2, 3660 Stenløse.

Vi glæder os til at se dig 😊

Mange hilsner Bestyrelsen
... See MoreSee Less

Så er det på søndag den 21. april kl. 10 at der er generalforsamling i TR-Register Danmark. 

Som nævnt i indkaldelsen afholdes generalforsamlingen, som sidste år, i Stenløse Kulturhus, Rådhustorvet 2, 3660 Stenløse. 

Vi glæder os til at se dig 😊

Mange hilsner Bestyrelsen
11 months ago

Så er der sæsonstart på Cars & Coffee på Torvet i Hillerød - temperaturen siger 🥶 ... See MoreSee Less

Så er der sæsonstart på Cars & Coffee på Torvet i Hillerød - temperaturen siger 🥶
11 months ago

Er der nogen i dette Forum som kører med alu topstykke og har monteret olietyve på ind og ud stødningsventiler - triumph TR3 motor. - syntes den ryger lidt for meget😳 ... See MoreSee Less

Er der nogen i dette Forum som kører med alu topstykke og har monteret olietyve på ind og ud stødningsventiler - triumph TR3 motor. - syntes den ryger lidt for meget😳
11 months ago

Sidste nyt fra England ... See MoreSee Less

Sidste nyt fra England